Zakończyliśmy zbieranie odpowiedzi w naszej ankiecie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za poświęcenie czasu na wypełnienie formularza. W badaniu udział wzięły w sumie 324 osoby, z czego 312 dodatkowo zdecydowało się na udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe. Dziękujemy, że podzieliliście się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z ogrzewaniem pomieszczeń. Tak jak zapowiadaliśmy na samym początku, do trzech osób spośród Was wyślemy wkrótce pakiet naszych firmowych gadżetów.
W największym stopniu, pomogłoby mi bardziej inteligentny system zarządzania temperaturą w pomieszczeniach. Główne pomieszczenie tj. salon z otwartą kuchnią sterowane jest za pomocą sterownika pokojowego, co z reguły zdaje się być wystarczające, choć bardziej rozbudowany system np. o czujnik temperatury zewnętrznej oraz sterownik obsługujący krzywą grzewczą pomogłoby kontrolować utrzymanie bardziej komfortowej temperatury np. w dniu o dużym nasłonecznieniu. Największy problem jest jednak w pozostałych pomieszczeniach wyposażonych w zwykłe głowice termostatyczne, które wydają się dość mało precyzyjne względem np. wspomnianego wyżej nasłonecznienia czy warunków pogodowych. Wymagają one częstych korekt, biorąc również pod uwagę fakt, że grzanie całego mieszkania odbywa się na podstawie temperatury pomieszczenia głównego. W związku z tym uważam, że w największym stopniu pomogłoby mi bardziej zaawansowany i inteligentny system kontroli temperatury pomieszczeń.
Myślę, że jakiś rodzaj „inteligentnego zarządzania” ogrzewaniem plus rzetelna wiedza na temat oszczędnego ogrzewania. Mam duży wielopokoleniowy dom, zdarza się, że części rodziny nie ma i pół domu jest puste, albo wszyscy wyjeżdżamy. W większości czasu wszyscy są obecni i ogrzewanie całego domu jest uzasadnione. Jednak w takich przypadkach gdy część pomieszczeń jest pusta, przydałaby się wiedza, w jaki sposób ogrzewać dom, by nie tracić dużo pieniędzy. Ciężko jest rozdysponować ciepło, żeby wyszło ekologicznie przy dużej liczbie pomieszczeń i takim metrażu.
W efektywnym zarządzaniu ogrzewaniem może pomóc szczelny system okienny wraz ze stabilnym system, który nadzoruje temperaturę otoczenia i samoczynnie wyrównuje ją do zadeklarowanej temperatury przez lokatora. Inaczej mówiąc, by temperatura grzejników mogła się dostosowywać do temperatury na zewnątrz mieszkania z uwzględnieniem pewnej nastawy przez człowieka.
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dalszego śledzenia informacji na naszej stronie internetowej i profilach społecznościowych.
Szczegółowe informacje na temat konkursu są dostępne na stronie: https://www.techsterowniki.pl/centrum-prasowe/notki-prasowe/nowa-edycja-konkursu-firmy-tech-sterowniki--walcz-o-konsole-nintendo-switch
Zachęcamy do udziału w naszej internetowej ankiecie na temat pracy grzejników. Przygotowaliśmy w sumie kilkanaście pytań dotyczących m.in. kosztów ogrzewania i obsługi grzejników. Wszystkie osoby, które udzielą odpowiedzi na dodatkowe pytanie otwarte znajdujące się na końcu ankiety, mają szansę otrzymać 1 z 3 zestawów gadżetów z logo TECH Sterowniki.
Odpowiedzi zbieramy do 15 marca.
Grzejniki w pomieszczeniach wciąż należą do najpopularniejszych sposobów zapewnienia ciepła w pomieszczeniach. Czy są zamontowane także w Twoim domu lub mieszkaniu? Jeśli tak, to weź udział w naszym badaniu. Ankieta zawiera głównie pytania zamknięte, a wypełnienie całego formularza to kwestia zaledwie kilku minut.
Spośród osób, które odpowiedzą na pytanie otwarte znajdujące się na końcu ankiety, wybierzemy 3, do których prześlemy zestaw praktycznych gadżetów z logo TECH Sterowniki.
Szczegółowy regulamin udziału w badaniu można znaleźć na stronie: https://www.techsterowniki.pl/blog/!uploads/regulamin_konkursu.pdf